X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

آرمان دانش آموزی

موضوعات تخصصی علوم انسانی و اجتماعی

پنج‌شنبه 19 مرداد‌ماه سال 1391 ساعت 11:43 ق.ظ

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار


مراسم گرامیداشت روز خبرنگار به همت روابط عمومی دفتر نماینده برگزار شد

وقت اضافه : نقوی در ادامه صحبت هایش گفت : به عنوان نماینده ورامین سعی کردم که از تنش ها و بحران زدایی ها بکاهم و فضا را به سمت تلاش برای توسعه ورامین پیش ببرم وی در انتهای سخنانش خاطر نشان کرد : نگاه ما نگاهی سیاه و سفید…

مراسم روز خبرنگار در دفتر نماینده شهرستان ورامین به همت روابط عمومی دفتر نماینده ورامین برگزار شد . این مراسم که در قالب نشستی صمیمی و پس از افطار انجام گرفت همراه بود با حضور خبرنگاران و روزنامه نگاران و اصحاب قلم و همینطور دکترنقوی نماینده شهرستان ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی ، پس از افطار نقوی حسینی در ابتدا روز خبرنگار را به همه ی میهمانان تبریک و در ادامه ضمن تشکر از علی تاجیک روابط عمومی دفتر خود که این نشست صمیمانه را ترتیب داده بود ( که با تائید میهمانان و تشکر مجدد همراه بود) گفت: هر روز روز خبرنگار است و روزها با فعالیت خبرنگاران است که ورق میخورد وی در ادامه گفت : شهرستان ورامین در عرصه خبری پیشتاز بر بسیاری از مناطق دیگر است و قابل مقایسه با دیگر شهرستان ها نیست . سخنگوی کمیسیون امنیت در ادامه خاطر نشان کرد : نباید انتظار داشت رسانه ها به یک مجله خبری و نهادی یک فرد تبدیل شوند ، رسانه باید حقایق را بیان کند. اگر واقعیت ها را نشان ندهیم آدرس نادرست داده ایم ، نقوی در ادامه شرایط کشور را به مثلثی تشبیه کرد و کشور را از یک طرف درگیر در مسئله ی هسته ای دانست و در طرف دیگر مسائلی مثل مشکلات داخلی همانند گرانی و مسئله ی سوریه وی با استدلال به این سه مشکل شرایط را شرایط خاصی دانست و گفت : ممکن است مطرح کردن بعضی حرف ها مفید و یا مضر باشد و در این شرایط لازم است که ما هوشمند حرکت بکنیم .

نقوی در ادامه صحبت هایش گفت : به عنوان نماینده ورامین سعی کردم که از تنش ها و بحران زدایی ها بکاهم و فضا را به سمت تلاش برای توسعه ورامین پیش ببرم وی در انتهای سخنانش خاطر نشان کرد : نگاه ما نگاهی سیاه و سفید در عرصه ی مدیریتی نیست ، اگر که ما سلیقه های متفاوت را بپذیریم میتوانیم راحت در کنار هم کار کنیم و حس رقابت شکل میگیرد و مدیران و مسئولین در جهت خدمت بیشتر به مردم حرکت میکنند.
در ادامه نیز خبرنگاران دغدغه های خود را مطرح کردند که از مهم ترین آن ها میتوان به نبود خانه ی مطبوعات ، انتقاد به نوع خاص پاداش دهی رییس جمهور به خبرنگاران و مطرح کردن  مسئله ی مترو ، فرمانداری ویژه و فرماندهی ویژه نیروی انتظامی اشاره کردند .
توضیح : سید نوید کلهرودی که در عکس با کت مشکی دیده میشود جوان ترین خبرنگار حاضر و به عنوان سردبیر بخش سیاسی سایت  وقت اضافه در مراسم شرکت کرده بود ، هر چند پس از سخنرانی او حاشیه هایی نیز به وقوع پیوست!